Kolm stipendiumit noortele reaalteadlastele: tule küsi enne 15. oktoobrit!

Eesti Rahvuskultuuri Fond on välja kuulutanud iga-aastase stipendiumite väljastamise konkursi ja meil on hea meel teatada, et tänu headele toetajatele saame varasemate aastate stipendiaatidele lisada jälle kolm uut noort reaalteadlast, kellele anda Tamkivi stipendiumid.

Tamkivi reaalteaduste fondi eesmärgiks on toetada Eesti noorte reaal- ja loodusteadlaste õpinguid ja teadustööd.

Stipendiumiavaldust esitama on oodatud Eesti kodanikest magistri- ja doktoritaseme üliõpilased, kelle uurimisvaldkonnaks on reaal- või loodusteadused laiemas mõttes. Võrdsete kandidaatide puhul eelistatakse füüsika (eriti energeetika), matemaatika, meditsiini (eriti vähiuuringud), inseneri- ja arvutiteaduste valdkondi ning kandidaate, kelle tegevusel on oluline rahvusvaheline mõõde.

Tamkivi Fondi halduskogu, kes teeb ERKF nõukogule ettepaneku stipendiumikonkursi võitjate osas on 4-liikmeline: Tõnu Pekk, Alar Tamkivi, Sten Tamkivi ja roteeruvalt Tallinna Rotary Klubi president.

Kandideerida saab juba täna, aga kindlasti mitte hiljem kui 15. oktoobril 2019 hilisõhtuni. Taotluste ankeedi saab siit ja see tuleks esitada e-posti teel aadressile post@erkf.ee digitaalselt allkirjastatuna.

Juhul, kui Sa ei ole ise noor reaalteadlane, siis ole hea, jaga seda teadet neile, kellel võiks stipendiumist enim kasu olla.

Ja eriti tore, kui leiaksid võimaluse teha fondi ka omapoolne maksuvaba annetus Eesti reaalteaduste tuleviku toetamiseks.

Postitatud Uncategorized
Toeta Fondi
Tamkivi reaalteaduste fond ootab teie toetusi pangaülekandega või kasutades PayPali, levinud pangakaarte või Bitcoine.
Annetused on maksuvabad.
Telli uudised
Kui soovid end kursis hoida fondi tegemistega, telli uudiskiri siit