Kandideerimise aeg: saadaval kolm stipendiumit!

Eesti Rahvuskultuuri Fond on välja kuulutanud iga-aastase stipendiumite väljastamise konkursi ja meil on hea meel teatada, et tänu headele toetajatele saame möödunud aasta võitjatele Friedrichile ja Madisele lisada seekord juba kolm uut noort reaalteadlast, kellele anda Tamkivi stipendiumid.

Tamkivi reaalteaduste fondi eesmärgiks on toetada Eesti noorte reaal- ja loodusteadlaste õpinguid ja teadustööd.

Stipendiumiavaldust esitama on oodatud Eesti kodanikest magistri- ja doktoritaseme üliõpilased, kelle uurimisvaldkonnaks on reaal- või loodusteadused laiemas mõttes. Võrdsete kandidaatide puhul eelistatakse füüsika (eriti energeetika), matemaatika, meditsiini (eriti vähiuuringud), inseneri- ja arvutiteaduste valdkondi ning kandidaate, kelle tegevusel on oluline rahvusvaheline mõõde.

Tamkivi Fondi halduskogu, kes teeb ERKF nõukogule ettepaneku stipendiumikonkursi võitjate osas on 4-liikmeline: Tõnu Pekk, Alar Tamkivi, Sten Tamkivi ja Andres Valgerist.

Kandideerida saab juba täna, aga kindlasti mitte hiljem kui 15. oktoobril 2015 kl 16. Taotluste ankeedid saab siit (DOCPDF formaatides) ja esitamise korra kohta saab lähemalt lugeda ERKF lehelt. Uue võimalusena võib Tamkivi reaalteaduste fondile taotlusi ja lisadokumente esitada ka e-posti teel aadressile post@erkf.ee digitaalselt allkirjastatuna.

Juhul, kui Sa ei ole ise noor reaalteadlane, siis ole hea, jaga seda teadet neile, kellel võiks stipendiumist enim kasu olla.

Ja eriti tore, kui leiaksid võimaluse teha fondi ka omapoolne maksuvaba annetus Eesti reaalteaduste tuleviku toetamiseks.

Postitatud Uudised
Toeta Fondi
Tamkivi reaalteaduste fond ootab teie toetusi pangaülekandega või kasutades PayPali, levinud pangakaarte või Bitcoine.
Annetused on maksuvabad.
Telli uudised
Kui soovid end kursis hoida fondi tegemistega, telli uudiskiri siit